Hliníkový sortiment
skcsendehuplru

separator

Hliníkové okná a dvere MB-70.HI

Aluprof MB-70 HI je osvedčený systém okien a dverí, ktorý ponúka vysoké technické parametre a variabilitu. Jeho prednosťami sú výborná tepelná izolácia (Uw od 1,0W/(m2K) a tlmenie zvuku. K dispozícii sú taktiež rôzne dizajnové varianty, napr. skryté krídlo okna (MB-70US alebo MB-70SG) či industriálne riešenie pre historické a pamiatkové objekty (MB-70 INDUSTRIAL). Farebné prevedenie profilov je v rozmedzí vzorkovníka RAL a 13 drevodekorov. Prevedenie môže byť lesklé, pololesk, alebo matné.
Hliníkové okná a dvere z profilového systému MB-70HI, podobne ako v prípade základného systému MB-70, môžu byť využívané v individuálnej zástavbe pre rodinné domy a menšie objekty ako aj v hliníkových fasádach. Hliníkové okná, dvere, steny a priečky vyrobené profilového systému aluprof MB-70HI sú kategóriou medzi základným modelom MB-70 a vyšším modelom MB-86. Pri vchodových dverách je hliníkový prah taktiež s prerušeným tepelným mostom..

Funkcia a design:

Konštrukčná hĺbka profilov:                                                                                                                                                                                              hliníkové okná 70 mm (rám) a 79 mm (krídlo)                                                                                                                                                          hliníkové dvere 70 mm (rám i krídlo)

Vysoká tepelná izolácia: Uw od 1,0W/(m2K)

Odolnosť voči vlámaniu: RC4

Zasklenie: až do 60mm

Designové varianty

Široká škála povrchových úprav

Bezpečné privieranie

Rôzne typy kovania: skryté, bezpečnostné, panikové, automatické

 Hliníkové okná a dvere MB-70.HI   Hliníkové okná a dvere MB-70.HI

 
 
 
 
 

 

Kontaktný formulár

Polia označené (*) sú povinné.
Príloha správy (súbor)
Maximálna veľkosť prílohy je limitovaná na 12.1 MB
  captcha
  Reload

   https

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

  created by: Marek Sarvas