Profil spoločnosti
skcsendehuplru

separator

Spoločnosť K PLUS SLOVAKIA s.r.o. (Dunajská Streda) vyrába a dodáva vysokokvalitné hliníkové a plastové okná, hliníkové a plastové dvere, hliníkové protipožiarne okná a dvere, a široký sortiment interierových a exterierových hliníkových a celosklenených systémov, interiérové sklo, sklenené a nerezové zábradlia, sklenené obloženia, celosklenené interiérové deliace priečky, hliníkové presklené fasády, zimné záhrady v rámci celého Západného Slovenska za bezkonkurenčné ceny!

 

logo_aluprofPozrite si kompletnú ponuku služieb, ktorá začína pri výrobe hliníkových a plastových okien a dverí. Samozrejmosťou je tieniaca technika – interiérové a exteriérové žalúzie… , garážové brány a montážne práce.

ALUPROF S.A. je súčasťou skupiny Kety – najmodernejšej a najrýchlejšie sa rozvíjajúcej firmy v oblasti výrobkov z hliníka v Európe. Spoločnosť tvorí holding, 16 firiem, ktoré spracuvavajú cca 55000 ton hliníkových surovin. Hlavnými produktami spracovania sú hliníkové profily, hliníkové systémy a pružné obaly. ALUPROF S.A. predáva svoje riešenia do vätšiny europských štátov, ale aj do Spojených štátov.

Kvalita systémov Aluprof je výsledkom kreativity vlastných konštruktérov, vlastného výskumu a poznatkov trhu. Firma je držiteľom mnohých cien a vyznamenaní v oblasti stavebníctva. Systémy sa uplatnili vo všetkých oblastiach výstavby.

 

 

 

Kontaktný formulár

Polia označené (*) sú povinné.
Príloha správy (súbor)
Maximálna veľkosť prílohy je limitovaná na 12.1 MB
  captcha
  Reload

   https

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

  created by: Marek Sarvas