Plastový sortiment
skcsendehuplru

separator

 

obrRám a krídlo v S 9000 s výstužou pre štandardné veľkosti okien

Systém je vytvorený na stavebnú hĺbku 83 mm s pružným stredovým tesnením, hlbším zapustením skla a zasklievacou drážkou pre zasklenie široké až 56 mm. Vývoj systému vychádzal z toho najlepšieho, čo sa osvedčilo v predchádzajúcich profilových radoch systémov GEALAN S 8000IQ, S 8000IQ+, S 7000IQ i 7000IQ+. K tomu sa optimalizovali všetky časti rámu a krídla s cieľom dosiahnuť čo najlepší koeficient prechodu tepla rámom aj čo najlepší pomer ceny a výkonu.

Je zaujímavé poznať úvahy a ciele vývojárov okenných profilov. Zdalo by sa, že ich možnosti sú už vyčerpané či veľmi obmedzené. Stačí si predstaviť, že všetko sa odohráva vo vnútri obrysu profilu, na ploche 7 – 8 x 6 – 7 cm. A do tejto malej plochy treba vtesnať všetky funkcie okna, najmä požadované technické parametre.

 6002x6003 77174Rám a krídlo v S 9000 s výstužou pre väčšie veľkosti alebo farebné vyhotovenia
Z hľadiska estetických vlastností tento produkt nedáva priveľa priestoru na kreativitu. V podstate možno obmieňať len výšku zloženia rám – krídlo, obrysové línie a farbu. Výrobok môže byť hranatejší či oblejší so soft líniami, biely, farebný v imitácii dreva. Viac priestoru pre tvorivosť technika okien neumožňuje!?

V oblasti vonkajšieho vzhľadu profilov preto vývojári zachovali osvedčené línie. Jednak preto, že soft zaoblenie hrán bolo vždy pozitívne prijímané, a aj preto, že pri kombinácii nových výrobkov s tými z predchádzajúcich radov to nepôsobí rušivo. Oproti predošlým systémom sa podarilo veľmi elegantne vyriešiť zhotovenie pevných zasklení a zasklení v krídle. Hĺbka oboch zasklievacích drážok je rovnaká, takže možno použiť aj rovnaké zasklievacie lišty.

Kontaktný formulár

Polia označené (*) sú povinné.
Príloha správy (súbor)
Maximálna veľkosť prílohy je limitovaná na 12.1 MB
  captcha
  Reload

   https

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

  created by: Marek Sarvas